четверг, 8 октября 2020 г.

Виготовлення та вітання листівочками

 Напередодні свята Дня Вчителя. На заняттях вихованці виготовили власноруч невеличкі листівочка, які потім були подаровані улюбленим вчителям. Та не забули про гарні слова, слова - привітання. Пропоную переглянути кілька наших листівочок.


Прийміть вітання щирі, від душі
Із професійним святом, вчителі.
Уроки хай проходять на «ура»,
Хай любить, поважає дітвора.

Душевних сил, наснаги і тепла,
Щоб кожна мить яскравою була.
Хай школа буде, наче другий дім,
Щоб затишно і добре було в нім!
© http://pozdravok.ru/pozdravleniya/prazdniki/den-uchitelya/na-ukrainskom/3.htm


Вітаю наших переможців.

 Ми творимо та вигадуємо не просто так. Беремо участь у різних конкурсах. 

Хочу привітати моїх вихованців гуртка, які взяли участь у конкурсах і були нагороджені.

ВІТАЮ! Швець Катерину Олександрівну, ученицю 8 класу (2019 року проводився конкурс), яка взяла участь в обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу "Метелики - німий шедевр природи" номінація "Симетрія та романтизм у метелику зачаровані" та отримала диплом.


ВІТАЮ! Володіну Вікторію ученицю 7 класу (2020 року проводився  конкурс), яка взяла участь в обласному етапі Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Зоологічна галерея" та отримала диплом.

Ми творили і на карантині, тому ВІТАЮ! Швець Катерину Олександрівну, яка взяла участь у районному дитячому фестивалі "Ми - діти твої, Україно!", присвячено Міжнародному Дню захисту дітей. Та нагороджена сертифікатом.

БАЖАЮ! Більше перемог у новому навчальному році.


Виконання виставки малюнків та плакату на тему " Міжнародний день миру"

 В Україні День миру встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно також 21 вересня – в Міжнародний день миру.

Бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи,

не зводячи їх до боротьби за виживання! 

Бажаємо нових відкриттів, які зупинять біди, хвороби і катаклізми! Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!

21 вересня 2018 року у всьому світі традиційно відзначають Міжнародний День Миру. Тема свята цього року звучить так – "Право на мир: 70 років Загальної декларації прав людини". Що це за свято і як його будуть відзначати в Україні – далі в матеріалі.

День миру – історія свята

Для декого мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи, а будинкам не загрожують ворожі снаряди. Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це лише мрія. Ці люди постійно живуть в страху та атмосфері нестабільності, для них кожен день – може стати останнім. Саме для них і існує День миру.

25 років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. В Україні День миру святкують щорічно від 2002 року.

На Генеральній асамблеї ООН в 2015 році всіма країнами-учасницями були одноголосно затверджені 17 основних цілей, яких необхідно досягти для забезпечення миру за наступні 15 років. Головними завданнями є викорінення бідності і голоду, вирішення проблеми нестачі ресурсів, боротьба з хворобами і забрудненням навколишнього середовища, забезпечення соціальної рівності.

У 2014 році Україна зазнала військового вторгнення з боку Російської Федерації. Агресор стрімко анексував Крим і почав бойові дії на східних територіях Луганської і Донецької області. Були вбиті і покалічені тисячі українських військових та мирних жителів, в тому числі – й дітей. Тисячі людей, з окупованих українських територій, стали вимушеними переселенцями. З 2014 року по сьогодні жоден із днів в Україні не був Днем миру, але він обов'язково повернеться.

Міжнародний день миру – це день загального припинення вогню і відмови від насильства

В якості емблеми до Дня миру використовують зображення білого голуба з оливковою гілкою. Її творцем є Пабло Пікассо. Вперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році. Зображення виконано за мотивами біблійної легенди про те, що Господь в знак примирення після Великого Потопу надіслав в Ноїв ковчег голубку з гілочкою оливи.

Традиції святкування Дня миру та заходи в Україні

У Нью-Йорку на День миру 21 вересня проходить урочиста церемонія. Генеральний секретар ООН вдаряє в дзвін і пропонує хвилиною мовчання вшанувати жертв війн і конфліктів, які віддали свої життя для досягнення миру. Дзвін, встановлений поряд зі штаб-квартирою ООН, подарували організації японці в 1954 році. Він відлитий з монет, зібраних дітьми з 60-ти різних країн.

Для України святкування Дня миру актуальне як ніколи. По всій країні проводять мирні акції та флешмоби. Один із таких заходів – всеукраїнська акція "День миру in UA", мета якої сприяти миру і взаєморозумінню в українському суспільстві.

У школах проводять виховні години, де вчителі розповідають про важливість миру для кожного з нас. Також діти вирізають білих голубів, які й є символом миру, а також пишуть листи для військових, які боронять мирне небо кожного дня на фронті.

21 вересня у Києві відбудеться акція "Мир і єдність Україні!". У заході планують взяти участь понад 2000 осіб, серед яких керівництво міста, представники центральних органів виконавчої влади, представники ООН, громадські організації ветеранів, інвалідів, жінок, учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, молодь міста Києва.



понедельник, 5 октября 2020 г.

Перше заняття" Відкриваємо Україну разом"

Ось і дочекалися.15 вересня 2020 відбулося перше заняття гуртка "Чарівний олівець". Відбувалася віртуальна подорож по Україні. Всі разом переглянули коротенькі відео - подорожі. Та виконали свої малюнок на тему "Україна очима дітей"