Страницы
- Главная страница
- Дистанційне навчання для вихованців гуртка з 14.04.2020
- БЖД під час карантину
- Дистанційне навчання. Поради батькам.
- Виховна робота 2019 - 2020
- Дистанційне навчання для вихованців гуртка
- Архів 2010 - 2018 рр. Наші роботи,виховні заходи, конкурси, нагороди.
- Участь у конкурсах 2019-2020
- Заняття 2019
- Гурток "Чарівний олівець"
- Про себе
- Цікаві заняття
- Дистанційне навчання з 02.11.2020
- Конкурси то фотовернісажі 2020
- Дистанційне навчання 19.04.2021
суббота, 19 декабря 2020 г.
А які листи - побажання написали Ви Св. Миколаю?
суббота, 12 декабря 2020 г.
12 грудня проводять День дзвону в дзвіночок.
Щорічно 12 грудня проводять День дзвону в дзвіночок як символ Різдва..
Ось ми створили дзвіночки і чекаємо на Різдво..
среда, 9 декабря 2020 г.
Виготовлення малюнків на тему " Права та обов'язки у казках"
У казках порушуються наші права , я саме:
"Колобок" - порушення права на життя;
" Рукавичка" - порушення права на житло;
"Колосок" - невиконання обов'язків дітей допомагати дорослим;
" Котик і Півник" - невиконання обов'язку слухати дорослих, порушення права на житло, порушення права на життя;.
"Лисиця і Журавель" - порушення правил гостинності, права на харчування;
"Лисичка - Сестричка і Вовк - Панібрат - порушення правил гостинності і права на харчування, порушення права на життя;
" Пан Коцький" - шахрайство, порушення права на життя;
"Івасик - Телесик" - порушення права на життя;
" Коза - Дереза" - порушення права на житло;
"Червона Шапочка" - порушення права на життя, невиконання батьками обов'язку захисту життя дитини, невиконання обов'язку дітей дбати про свою безпеку;
"Троє поросят" - порушення права на життя та житло;
"Три ведмеді" - невиконання правил безпечної поведінки, що несе загрозу життю, порушення права на житло, порушення права на харчування.
суббота, 5 декабря 2020 г.
7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Запрошуємо до участі у флешмобі!
Сьогодні не часто можна побачити на сучасній жінці хустку. А дарма, адже хустка – це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм, Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій.
Хусткою українка закривала волосся на голові, але у неї завжди було відкрите обличчя. Це свідчить про волелюбність українок. Хустка, як невід’ємний елемент одягу підкреслює його буденність чи святковість, інформує про родинний, матеріальний статус. Відроджуємо, поважаємо, пропагуємо наші українські традиції - генетичні скарби нашого народу. Традиції - це наше минуле і майбутнє... Бережімо їх та поважаймо!
Тож і приєднуємося до флешмобу. Разом із вихованицею гуртка Пліхою Ніною сфотографувалися у хустці.
воскресенье, 29 ноября 2020 г.
Голод 33- го - біль душі і пам'ять серця
24 листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голодоморів. Цього року виповнюється 85 років від страшних подій 1933 року. Гал-інфо зібрало головні факти, які потрібно пам`ятати про Голодомор організований злочинною радянською владою в Україні.
Факт перший: Три голодомори.
В Україні сталінська злочинна влада організувала та провела три великі Голодомори: 1921-1923 рр, 1932-1933 рр та 1946-1947 років. Ці сплановані акції масового вбивства українців спричинили загибель людей за етнічною ознакою на їхніх етнічних землях. Усі голодомори були спрямовані на знищення, геноцид корінного населення України.
Голодомор в Україні 1921-23 рр. був етнічною чисткою і найбільше вразив південні області Української СРР. Радянська влада утверджувала свою політику та бажала упокорити українських заможних селян. У Людей масово конфісковували хліб та вивозили його на Росію. Голодомор вразив також етнічні українські землі – Кубань та Поволжя.
Голодомор 1932-33 рр. є визнаним на міжнародному рівні геноцидом українців. Голодомор був добре спланованим, свідомим та цілеспрямованим злочином вищого керівництва СРСР на чолі зі диктатором Йосипом Сталіним, який бажав придушити український національно-визвольний рух, упокорити українців та ліквідувати частину українських селян.
Голодомор 1946-47 рр також був цілеспрямованою акцією вбивства українців радянською злочинною владою. Його причиною були не важкі повоєнні роки, а злочинні дії сталінського Політбюро. У селян забирали зерно, аби продати його, чи подарувати «братнім» республікам соціалістичного табору.
Факт другий: Голодомор – геноцид українського народу
Голодомор 1932-33 років був спланованим актом геноциду українського народу, організований вищим керівництвом СРСР шляхом створення штучного масового голоду, що призвів до смерті від голоду мільйонів українців. Упродовж десятиліть масове вбивство людей замовчувалося радянською владою. Про ці події було заборонено згадувати. Насильну конфіскацію усього зерна у селян та усіх продуктів харчування російські історики й досі прикривають «неврожаєм».
Україна та світ визнають Голодомор геноцидом українського народу. Геноцид – це зумисні злочинні дії, спрямовані на цілковите, або часткове знищення національних, етнічних, расових, або релігійних груп.
Українська національна еліта, економічно незалежне та національно свідоме селянство сприймалося радянською владою, як реальна загроза для існування усього СРСР.
Факт третій: Мета Голодомору – масове вбивство українців
Завдяки відкритості архівів ГДА СБУ сьогодні можна точно стверджувати, що метою організації Голодомору 1932-33 років було винищення голодом саме українців. Про це свідчить і те, що голод організовували не лише на теренах УСРР, але на усіх етнічних українських землях.
Факт четвертий: Українські селяни боролися проти радянської влади
Чим більшим ставав тиск на українських селян, тим більшим був їхній спротив. Відтак селяни організовували рухи опору. За офіційними даними у 1930 році в Українській СРР відбулося 1 716 масових виступів. У тому числі й такі, які були кваліфіковані, як збройні повстання проти радянської влади. Серед гасел були дуже небезпечні для радянської диктатури: «Хай живе самостійна Україна!» та «Геть СРСР!».
Радянська влада ніяк не приживалася в Українській СРР. Через спротив селян комсомольці та комуністи змушені були втікати. Злочинна кремлівська влада це розуміла, тому і вирішила упокорити українців голодом.
У листі до Кагановича від 1932 року Сталін написав: «Якщо не візьмемось нині за виправлення становища в Україні, Україну можемо втратити.»
Отож радянська влада хотіла одним махом загнати селян у колгоспи, щоб збільшити обсяги хлібозаготівель. А також знищити національний рух опору.